Greenworks

Greenworks to elektronarzędzia ogrodowe wysokiej klasy. Naszym atutem jest technologia akumulatorowa. Pracuj wygodnie i ekologicznie. Zadbaj o środowisko. Weź przyszłość w swoje ręce.

czytaj więcej

Wytyczamy nowe kierunki rozwoju w branży narzędzi ogrodowych w Ameryce Północnej, Azji oraz Europie. Dziś wprowadzamy rozwiązania jutra. Poznaj atuty naszych produktów:

Pracując elektronarzędziami akumulatorowymi Greenworks, otrzymujesz wysoką moc i efektywność. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy urządzenia wykorzystujące połączenie wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych.

Greenworks w liczbach1200000
produktów miesięcznie
5000
pracowników
1000
patentów
300
osób w dziale badań i rozwoju
7
światowych centrów sprzedaży i serwisu

Nasze produkty

Otoczenie domu wymaga regularnej troski – porządkowania, zamiatania, przycinania, wycinania, czyszczenia. Poznaj innowacyjne narzędzia akumulatorowe Greenworks – ekologiczne wsparcie w pielęgnacji zieleni.

zobacz nasze produkty

Akumulatory

Dlaczego jesteśmy innowacyjni? M.in. dzięki naszym wydajnym i długo działającym akumulatorom zaprojektowanym od A do Z w siedzibie Greenworks.

czytaj więcej

Roboty
koszące

Newsletter


Ogrodowe porady i aktualne promocje – już teraz zapisz się do newslettera Greenworks

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LŁ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w celach marketingowych zgodnie z podanymi warunkami w klauzuli informacyjnej oraz przesyłanie ich na podany przeze mnie adres e-mail.

Masz sklep lub hurtownię?

Zostań partnerem Greenworks.